-- DOPRAVA ZADARMO --

platí pre objednávky nad 100 EUR

O nás

Naša spoločnosť

Kde bolo, tam bolo...

Začína to ako roprávka, pretože sa mi naozaj občas zdá, že to bolo ako v roprávke..

Rozprávka o tom ako jedna rodina s detičkami snívala o TÝCH správnych topánkach pre svoje deti a ako ich aj našla. Avšak táto rodina chcela tieto topánočky predstaviť a ponúknuť aj ostatným rodinám a ukázať im aj iný pohľad na topánky..... na topánočky BAREFOOT.

A tak ako aj pri všetkom ostatnom, aj tu sa zrodila najprv myšlienka: "Otvoriť obchod s DETSKOU BAREFOOT OBUVOU". Predchádzalo však tomu veľa práce a úsilia, no ako sa hovorí: "Bez práce nie sú koláče". Ale s odhodlaním a nasadením dosiahnuť tento cieľ, sa to nakoniec podarilo. Krôčik po krôčiku sme nakoniec dokázali založiť a otvoriť obchodík s barefoot obuvou pre detičky pod názvom TOPÁNOČKY MOJE.

No a aby som nezabudla, tak tento názov "Topánočky moje" má veľmi dôležitý význam. Názov pochádza z pesničky: "Topánočky mojo, ja Vám teremtete, keď hudaci hrajú, čom netancujece....." Táto pesnička bola v detstve najobľúbenejšou pesničkou jedného člena našej rodiny :-) Skrz túto spomienku z detstva sa nám hneď vynoril názov pre náš obchodík - Topánočky moje. Navyše táto pesnička vystihuje aj skutočnosť, že niektoré topánočky netancujú preto, lebo nesedia na dané nôžky. A preto je potrebné vybrať tie správne topánky, ktoré budú presne kopírovať tvar chodidla a sadnú na nôžky ako uliate.... A tak, ak ich ešte nepoznáte, predstavujeme Vám Barefoot topánky.

Náš tím

Náš tím pozostáva z našej rodiny, a teda:

Ja ako obyčajná mama troch skvelých detí, ktoré sú neustále v pohybe a v akcii. O tému zdravých nožičiek svojich detí som sa neustále zaujímala. Postupne  som začala skúmať obuv svojich detičiek a prišla som na to, že niečo nie je v poriadku. Že posledné, čo zaujíma výrobcov obuvi, je tvar nožičiek detí. To ma priviedlo k tomu, aby som hľadala obuv, ktorá bude kopírovať tvar ich chodidiel. A takto som našla BAREFOOT topánky, alebo ako ich ja nazývam "Barefootky".

Môj manžel ako otec týchto našich troch ratolestí, ktorý je perfektným návrhárom a tvorcom našej predajne a výkladu. Usilovne vyrábal zaujímavé vecičky v predajni, aby zaujali Vaše detičky.

Naše tri detičky, ktoré neustále pomáhajú pri výbere ponúkaných topánočiek, ich vykladaní na police, upratovaní priestorov a hlavne v rozosmievaní nás všetkých.

Naša ponuka

Naša ponuka je zameraná na predaj obuvi typu barefoot. Je to obuv, ktorá stimuluje chodenie na boso a majú tvar kopírujúci tvar chodidla. Bližšie o definícií barefoot sa dozviete v našom Blogu - Čo je to barefoot obuv. V ponuke máme niekoľko značiek barefoot a samozrejme postupne budeme túto ponuku rozširovať o ďalšie značky. Momentálne u nás nájdete barefoot topánočky týchto značiek (kliknutím na názov značky sa Vám zobrazia informácie o danej značke, ako aj ponuka topánok danej značky):
   
Pri všetkých topánkach je aj veľkostná tabuľka s rozmermi, podľa ktorej budete môcť vybrať dieťatku vhodnú veľkosť. Ak by ste si predsa len nevedeli vybrať, kľudne nás kontaktujte.
 
TAK nastúpte k nám na vláčik s barefoot obuvou a nechajte sa viesť cestou, ktorá prinesie nožičkám Vašich detičiek dostatok priestoru pre všetky pršteky.

Topánočky moje - Barefoot obuv: Cookies nie sú žiadne keksíky. Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním Čítať viac

Porovnaj (0 Položky) Môj Zoznam želaní (0 položky) Kontaktujte nás
Please login first

Váš košík

Vo Vašom košíku už nie je viac položiek